top of page

KÜLTÜR, SANAT ve EĞLENCE MERKEZLERİNDE
İŞİTME DÖNGÜ UYGULAMALARI

Tiyatrolar, sinema salonları, sergiler, sanat galerileri, eğlence merkezleri, konser alanları, müzeler kısacası sanat ve kültür aktivitelerinin yapıldığı tüm ortamlarda işitme engelli bireylerin yapılan gösterileri çok daha iyi duyabilmesi ve acil durum anonslarını takip edebilmesi için İşitme Döngü sistemleri kullanılmaktadır.

Sistemlerimiz sayesinde işitme cihazı veya koklear implant kullanıcısı olan ziyaretçiler arka plan gürültüsü, reverberasyon ve eko gibi etkilere maruz kalmadan rahatlıkla gösterileri takip edebilmektedir.

 

Contacta tarafından geliştirilen faz kaydırmalı sistemlerimiz sayesinde çok geniş metrekareye sahip performans alanları İşitme Döngü Sistemi kapsamına alınarak ziyaretçilerinize en iyi işitme deneyimini yaşatabilmeyi hedeflemektedir.

Sistemlerimiz aynı zamanda özel IR3+ alıcı kulaklıklar ile kullanılarak işitme kaybı olmasına rağmen herhangi bir işitmeye yardımcı cihaz kullanmayan ziyaretçilere de en iyi işitme deneyimini yaşamalarına yardımcı olmaktadır.

Profesyonel ekibimizin size bilgi verebilmesi ve en uygun İşitme Döngü amplifikatörünü belirleyebilmesi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Contacta v34a ve Contacta v22a Model İşitme Döngü  Amplifikatörleri ile
Sinema, Tiyatro ve Konser Alanlarında hem IEC60118-4 Standartlarını yakalayın,
hem de ziyaretçilerinize kusursuz bir işitme deneyimi yaşatın!
V34a-Pro-HI-RES-v2.jpg
V22a-Pro-HI-RES-v2.png
bottom of page