GİŞE ve VEZNE INTERCOM UYGULAMALARI

Bilet Gişeleri, Vezneler, Danışma Bankoları ve Yardım Noktalarında İndüksiyon Döngü Sistemlerimizi Intercom sistemimiz ile entegre ederek hem işitme engellilerin erişilebilirliğini arttırır hem de KVKK tarafından istenilen kişisel verilerin gizliliğini sağlayabilirsiniz.

Intercom sistemlerimiz, vezne / gişe görevlisinin müşteriyle iletişim kurmasını kolaylaştırmaktadır. Intercom sistemimiz içerisinde bulunan indüksiyon döngü amplifikatörlerimiz ile hem işitme engelli hem de normal işiten müşterileriniz ile daha kolay iletişim kurabilir, tüm problemleri tek bir sistem ile çözebilirsiniz. 

Vezne, Gişe ve Danışma Bankolarında
 "Intercom ve İndüksiyon Döngü Sistemleri"
bir arada!

Sistem Nasıl Çalışıyor?

 

Intercom sistemi, gişe görevlisi ve müşterinin karşılıklı olarak birbirlerini duyabilmelerini sağlayan mikrofon ve hoparlörden oluşmaktadır. 

Endüstriyel tasarıma sahip intercom sistemlerimiz darbeye dayanıklı olup istenildiği taktirde gişe üzerine sabitlenebilir özelliktedir. 

Aynı sistem içerisinde bulunan indüksiyon döngü özelliği ile işitme engelli vatandaşlarda  gişe görevlisi ile rahat iletişim sağlayabilmektedir. 

Döngü kablosu gişe görevlisinin bulunduğu tarafta masanın altına gelecek şekilde yerleştirilir. Vezne veya danışma-hasta kayıt bankosu görevlisinin önüne kuğu boyunlu, yaka veya cama sabitlenebilir bir mikrofon yerleştirilir.

Banko görevlisi kendisinden bilgi almak isteyen ve işitme problemi olan bir vatandaş geldiğinde normal konuşmasına devam eder ancak mikrofon tarafından algılanan ses işitme engelli vatandaşın direk olarak kulağına iletildiğinden, vatandaş işlemlerini arka plan gürültülerinden etkilenmeden hızlıca gerçekleştirebilir.

Size en uygun, intercom ve indüksiyon döngü sistemlerinin bir arada içeren
çözümlerimizi incelemek için lütfen görüntülerin üzerine tıklayınız.

Bridge Bar Sistemi
Bu intercom sistemi ile duplex amplifikatör, indüksiyon döngü ve gişe görevlisi tarafında serbestçe konumlandırılabilen bir mikrofon ve hoparlör ünitesi bulunmaktadır. Arka plan gürültüsünden bağımsız iletişim kurulmasını sağlar.
Yüzeye Sabitlenebilir Sistem
Bu intercom sisteminde, müşteri tarafına konumlandırılabilecek hoparlör ve mikrofon sistemi bulunmaktadır. Ayrıca duplex amplifikatör, indüksiyon döngü ve istenilen yere konumlandırılabilen operatör mikrofonu ve hoparlörü ile arka plan gürültüsünden etkilenmeden iletişim kurulmaktadır.
Flush Sabitlenebilir Sistem
Intercom ve indüksiyon döngü sisteminiz banko üzerinde yer kaplamasın istiyorsanız Flush çözümümüz tam size göre.
Kuğu Boyun Mikrofonlu Sistem
Müşteri tarafına kolaylıkla yerleştirilebilen hem mikrofon, hem hoparlör hem de indüksiyon döngü sistemi içeren intercom çözümü.
Slimline Bar Sistem
Paslanmaz çelik bar ünitesi ve cama monte edilebilen mikrofon içerir. Duplex amplifikatör, indüksiyon döngü özelliği ve gişe görevlisi tarafında hoparlör ve mikrofon bulunmaktadır.
Baş Üstü Hoparlörlü Sistemler
Müşteri tarafnda cama monte ve gişe görevlisi tarafında bulunan yuvarlak tabanlı mikrofonlar içerir. Baş üstü hoparlörleri ile sesler her iki taraftan kolaylıkla işitilir.
Show More

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz

Biyomediks 2016